Nátěry střech

Provádíme nátěry na většině druhů plochých i sedlových střech a všech prvků s nimi spojených. Natíráme PVC folie i asfaltové pásy, polyuretanové nástřiky i trapézové plechy.  Nátěry střech provádíme přes 20 let, naši dlouholetí pracovníci mají mnoho zkušeností s českými i zahraničními dodavateli. Zároveň jsme od roku 1992 výrobci nátěrových hmot, které prezentujeme pod značkou AKROJAS.

Nátěry střechRádi bychom Vám představili hlavní součást patentované technologie „sendvičová hydroizolace“, speciální nátěrovou hmotu AKROJAS, která násobně prodlužuje životnost stávajících PVC folií i asfaltových pásů. Speciální nátěrová hmota AKROJAS se nanáší na stávající střešní pláště z PVC, poplastovaných klempířských prvků či asfaltových pásů. Výsledkem je chytré řešení, které výrazným způsobem prodlouží životnost vaší střechy, bez nutnosti výměny krytiny. Tím nejenže výrazně ušetříte finančních prostředků, ale také dosáhnete dalších důležitých výhod střešního pláště.

Jedná se o jednosložkovou, vodou ředitelnou hmotu, vyrobenou z vodné kopolymerní disperze, pigmentů, plniv a speciálních aditiv.

Speciální nátěrová hmota AKROJAS se nanáší v tekutém stavu, který po zaschnutí vytvoří takzvaný „hydroizolační sendvič“. Jehož hlavní výhodou je rázem minimální nasákavost, dlouhodobé zatížení vodou, povětrnostními vlivy i slunečním zářením.

Nátěry střech

Vyrábí se ve třech základních modifikacích:

 • AKROJAS® ST - Jedná se o vrchní ochrannou, antireflexní nátěrovou hmotu, která se používá jako ochranný nátěr na ošetření všech druhů plochých střech (asf. pásy, PVC folie, PUR).
  Násobně prodlužuje životnost stávající krytiny a v bílém provedení výrazně snižuje teplotu pod střechou objektu.
 • AKROJAS® ST TITAN - Jedná se o vrchní ochrannou, antireflexní nátěrovou hmotu, která se používá jako ochranný nátěr s nejvyšší odrazivostí slunečního záření. Zářivě bílá barva s certifikací na protipožární odolnost Brooft3.
 • AKROJAS® KOR - Je universální, pružná, nátěrová hmota s užitím na kov, dřevo, beton i jiné dobře technologicky připravené podklady (KOR - antikorozivní). Používá se na nátěr plechových střech, betonových i eternitových tašek.

Výhody:

 • násobně prodlužuje životnost stávající krytiny a chrání jí před účinky UV záření
 • odráží sluneční záření a výrazně tak snižuje letní tepelnou zátěž uvnitř objektu
 • ochlazuje střechu, proto lépe funguje přirozená výměna vzduchu přes světlíky
 • zvyšuje odolnost pláště proti chemickým vlivům a krupobití
 • u PVC folie zakonzervuje nebezpečné rakovinotvorné látky (ftaláty), které se tak nedostávají do ovzduší
 • výrazně snižuje rizika zatečení při případné výměně střešních plášťů

Společnost COLLEGIUM Trade s.r.o. je prvním a jediným pověřeným nositelem patentu vynálezu č. 306062 pro technologii „Sendvičová hydroizolace“. Naše firma provádí aplikace této technologie a je garantem kvality konečného díla. Této naší patentové technologii věnujeme celý portál www.bilestrechy.cz . Pokud Vás zajímají detaily, ekonomické úspory, snížení teploty, garance rozhodně navštivte tyto stránky.

 
Úvod Aktuality O firmě Fotodokumentace Ke stažení Kontakty